Dobře si uvědomujeme, jak cenný je čas strávený s rodinou, přáteli nebo oblíbeným hobby. Kde ale najít volný čas, když se zvyšují pracovní nároky a doba strávená práci? Není proto divu, že na kvalitní úklid mnohdy nevychází čas ani energie. Ušetřete si čas a námahu, prodlužte si příjemné chvíle strávené s rodinou a uklizení svěřte nám – profesionálům na domácí úklid.

Nechat si uklidit byt není nic špatného. Obzvlášť, když ušetříte čas a síly pro smysluplnější aktivity. Zároveň běžné domácnosti nedisponují vybavením pro kvalitní čištění čalounění sedacích souprav, výkonnými vysavači na suché i mokré čištění koberců a dalšími speciálními zařízeními.

Úklidová služba Limpia s.r.o. z Liberce zajistí úklid za vás!

Prošel váš byt rekonstrukcí či malováním? Objednejte si profesionální úklidový servis po malování či rekonstrukci. S námi zvládnete úklid rychle, kvalitně a hlavně bez starostí.

Pravidelný i nepravidelný úklid domácností

Provádíme jak jednorázový, tak i pravidelný úklid domácností a společných prostor bytových domů. Naše jednorázové úklidové služby jsou s oblibou využívány pro generální vánoční a jarní úklid.

Komplexní úklidové služby pro domácnosti provádíme včetně mytí oken a okenních rámů, čištění koberců či mytí sanitárního zařízení. Zároveň se nemusíte obávat o vaše vybavení a podlahy. Na rozdílné materiály používáme výhradně ekologické čisticí prostředky určené k jejich ošetření.

Pro domácnosti zajišťujeme také pravidelný úklid v domluvených intervalech. Docházet můžeme čtvrtletně, dvakrát měsíčně, jednou týdně či v jakýchkoliv jiných intervalech.

Úklid společných prostor bytových domů

Bydlíte v bytovém domě a každý týden se střídáte v úklidu společných prostor? S námi již uklízet nemusíte. Provádíme efektivní a cenově výhodný pravidelný úklid bytových domů. Běžnou součástí úklidu bytových domů je zametání a vytírání podlah, mytí parapetů, oken a dveří. Dáváme si záležet na detailech, proto nezapomínáme vyleštit zrcadlo ve výtahu ani vysbírat nečistoty před vchodem.

K našim dalším činnostem patří strojní mytí podlah a komplexní úklid firem.

Objednejte si úklidové služby pro domácnost za zvýhodněné ceny

Přejete si objednat komplexní úklidové služby pro domácnosti či bytové domy? Zajímá vás cena úklidu? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím poptávkového formuláře. Vše vám rádi sdělíme.

strojní mytí

Využití speciálních čistících strojů

efektivita

Úspora času a energií

čištění

Čistící přípravky na všechny druhy materiálů

Úklid pro domácnosti