Firma Limpia s.r.o. je specializována na poskytování různých úklidových služeb. Mezi naše spokojené zákazníky patří výrobní společnosti, veřejný sektor i domácnosti.

Pro výrobní společnosti zajišťujeme pravidelný a komplexní úklid průmyslových a administrativních budov, jejich sociálních zařízení, strojním mytím podlah, čištěním strojních zařízení, konstrukcí budov, jeřábových drah, světlíků. Provádíme též úklid venkovních komunikací (včetně zimní údržby), parkovišť a garáží, údržbu trávníků a zeleně.

Organizace je pojištěna na „Odpovědnost za škody způsobené třetím osobám, vyplývající z provozování činnosti“. Specifické výrobní prostředí dominantních zákazníků vyžadujících vysoký standard služeb přináší vysoké nároky na organizaci, technologii a spolehlivost poskytovaných služeb. Proto byl v roce 2003 u firmy LIMPIA s.r.o. zaveden systém řízení podle norem řady ČSN EN ISO 9001:2015.

Při činnosti je firmou používán pouze ekologicky nezávadný čistící a úklidový materiál. Všechny používané výrobky jsou schváleny Hlavním hygienikem ČR nebo Ministerstvem zdravotnictví ČR a jsou dokladované bezpečnostními listy.

Pro domácnosti provádíme jednorázový i pravidelný úklid domů a bytů, naší specializací je čištění koberců a čalouněného nábytku, dále mytí oken a údržba venkovních ploch.

Pro veřejný sektor provádíme jednorázové i pravidelné úklidy vnitřních ploch a oken během letních prázdnin i jednorázové úklidy během roku.

Dále pak pravidelný hygienický servis včetně doplňování spotřebního materiálu.