Pracovník zajišťuje úklid kancelářských prostorů, včetně prostorů přilehlých (WC, kuchyňky, chodby, recepce, hovorny apod.). Činnost je prováděna denně, dle časového harmonogramu a harmonogramu prací schváleného zákazníkem.

Pracovník LIMPIA s.r.o. zajistí:

  • Vytírání podlahy
  • Úklid sociálního zařízení – (včetně umyvadel, pisoárů, mís, dveří a zrcadel)
  • Stírání prachu z vybavení a zařízení kanceláří (nábytek, výpočetní technika, parapety apod.)
  • Vynášení odpadků a umývání znečištěného nádobí

V případě povrchového ošetření použitých materiálů (dřevo, lamino, sklo, kámen, dlažba) v interiéru je dbáno na použití pouze doporučených prostředků údržby a ochrany!

Na doplňování zásobníků s mýdlem v prostorách administrativní budovy doporučujeme dodávat materiál kvalitnější – nadstandard.

Po zkušenostech ve spoluprácí s několika dodavateli sanitárního vybavení jsme schopni zajistit jak servis, tak výměnu celých zásobníků. Hitem letošního roku jsou dávkovače mýdla DEB Foarmer.

Hygienický servis

Jde o zajištění doplňování mýdla do zásobníků v prostorách sociálního zařízení. Doporučujeme používat tekuté mýdlo na ruce DEB Foarmer ve formě instantní pěny, které snižuje spotřebu mýdla o více než 70% a spotřebu vody o více než 25%!!!

Doplňování zajišťuje úklidový pracovník přiřazený k danému sektoru.

Za doplňování materiálu ze zdrojů firmy LIMPIA s.r.o. si neúčtujeme žádnou částku!

Ceny dodávaného hygienického materiálu upřesníme dle dodávaného druhu zboží.

Úklid sociálního zařízení

Pracovník uklízí dle stanoveného plánu – podlahy, stěny – obklady, vybavení (umyvadla, pisoáry, mísy, dveře, zrcadla, baterie), vyprazdňuje odpadkové koše. Dále zajišťuje průběžné doplňování hygienického materiálu (papír, ručníky, mýdlo).