Profesionální čištění strojů a zařízení, strojní mytí podlah

Provádíme profesionální čištění strojních technologií, výrobních zařízení, automatických linek, stejně jako strojní mytí podlah a úklid průmyslových, výrobních a skladovacích prostorů. Pravidelné čištění strojů a údržbu výrobních technologií provádíme během odstávek výroby a podle sjednaných úklidových intervalů. Zaručujeme odbornost a patřičnou kvalifikaci pro bezpečný úklid bez narušení funkčnosti zařízení a chodu linky.

uklid-firem-odborny-pristup

Odborně vyškolení pracovníci
myti-podlah-nadstadard

Nadstandardní úklidové a čistící služby
myti-podlah-casova-flexibilita

Flexibilní přizpůsobení úklidových intervalů

NAPIŠTE

poptavkaFORMULÁŘNEBO
ZAVOLEJTE

telefon603 838 848

Čištění výrobních technologií a příslušenství

Specializujeme se odborné čištění strojů a zařízení používaných přímo ve výrobě. Provádíme čištění lakovacích linek, vstřikovacích lisů, svářecích robotů, kontrolních zařízení, rozvodových skříní, potravinářských výrobních technologií a celé řady dalšího zařízení.

Čistíme stroje a zařízení:

 • vstřikovací lisy
 • svářecí roboty
 • pomocná výrobní a kontrolní zařízení
 • rozvodové skříně a jiné...

Po očištění můžeme mechanické plochy konzervovat ochrannými oleji a antistaticky ošetřit foliové průhledy. Součásti nabídky úklidových prací je i strojní mytí průmyslových podlah. Úklid PVC zátěžových podlah provádíme pomocí mechanických mycích vozíků. Ve stísněných prostorech místo strojního čištění podlah provádíme ruční mytí a zametání.

Postup čištění strojů a zařízení

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -


Čištění povrchů strojů a zařízení provádí vždy důkladně proškolené osoby. Maximální důraz klademe na bezpečnost pracovníků i šetrné čištění zařízení. Čištění provádíme ruční, strojní a chemické. K tomu nám slouží profesionální strojní čistící vybavení, které zahrnuje techniku WAP ALTO (USA – UK), HAKO (D), KÄRCHER (D)

Při čištění průmyslových strojů vždy zohledňujeme použité materiály. Zároveň klademe důraz na ekologii. Odpad vzniklý čištěním je vždy umístěn do předem určených nádob a ekologicky zlikvidován.

Druhy čištění:

 • Mechanické – strojně (parní, tlakové čisticí stroje)
 • Mechanické – ručně (kartáče, škrabky, drátěnky, hadry)
 • Chemické (odmašťovače)

Přípravky na ošetření:

 • Konzervační oleje (KONKOR) – části kovové
 • Antistatické přípravky (CLIN Activ) – plastové průhledy

Údržbové úklidy

Pravidelná údržba strojních zařízení je prováděna během průběžné či mimořádné odstávky výroby. Tento údržbový úklid zahrnuje odstranění znečištění, ke kterému dojde během servisu a kalibraci zařízení. S tím může být zároveň provedena údržba a čištění výrobní haly nebo úklid skladů

Součástí údržbového úklidu je:

 • Zametení podlahy
 • Umytí podlahy
 • Úklid regálů a okolí skladovacích prostorů

Údržbový úklid se zpravidla provádí na konci odstávky, aby se zajistilo čisté prostředí pro náběh výroby. Kromě údržbového úklidu se specializujeme na výškové mytí prosklených povrchů a na úklid bytů i bytových domů.

Hledáte profesionální čištění strojů, pravidelné provádění údržbových úklidů nebo mytí podlah těžkých provozů? Vyplňte poptávkový formulář nebo nám zavolejte. S úklidem výrobních i skladovacích prostorů vám rádi pomůžeme.

Společnost Limpia s.r.o. sídlí v Liberci, úklidový servis provádíme po celé České republice.