Kvalitní úklidové služby pro malé a velké firmy

Hledáte úklid kanceláří, výrobních hal, strojních technologií či údržbu venkovních ploch? Společnost Limpia s.r.o. je vám k službám. Malým i velkým firmám a mezinárodním korporacím nabízíme komplexní služby od úklidu kancelářských,komerčních i výrobních prostorů přes údržbu venkovních ploch až po správu budov.

uklid-firem-komplexni-uklid

Komplexní úklidový servis
uklid-firem-odborny-pristup

Odborný a profesionální přístup
uklid-firem-po-cr

Úklidové služby po celé ČR

NAPIŠTE

poptavkaFORMULÁŘNEBO
ZAVOLEJTE

telefon603 838 848

Komplexní úklidový servis

Předností naší společnosti je komplexní rozsah služeb, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se. Nabízíme nejen úklid kanceláří, komerčních prostorů, čištění koberců či údržbu zeleně. K naší specializaci patří kompletní správa budov včetně zajištění povinných revizí a protipožárních školení či odstraňování závad.

Provádíme:

  • Facility management
  • Čištění strojních technologií
  • Čištění konstrukcí budov
  • Úklid administrativních budov
  • Úklid výrobních hal
  • Údržba venkovních prostor

Úklid kancelářských i výrobních prostorů

Jednorázový či denní úklid kancelářských prostorů zahrnuje veškeré obvyklé úklidové práce od utírání prachu, zametení podlahy a údržbu sanitárního zařízení, přes suché či mokré čištění koberců, mytí parapetů, oken a rámů až po kompletní zajištění hygienického servisu. Pod tímto termínem se skrývá pravidelné doplňování tekutého mýdla či instantní pěny, papírových ručníků, toaletního papíru a dalšího hygienického materiálu.

Naše profesionální úklidové služby zároveň zahrnují úklid výrobních hal, průmyslových technologií, strojní čištění podlah a čištění strojů i technologických zařízení.

Údržba venkovních ploch

Součástí nabízených služeb pro firmy je pravidelná celoroční údržba venkovních ploch. V letních měsících provádíme údržbu zeleně, sekání trávy, postřik plevele a další práce. Zatímco v zimním období se věnujeme odklízení sněhu z firemních komunikací, parkovišť a nakládacích ploch či údržbě a solení chodníků.

Hledáte profesionální úklid kanceláří, výrobních technologií nebo kompletní správu budov? Kontaktujte nás telefonicky nebo vyplňte Poptávkový formulář. Pro firmy, administrativní komplexy a průmyslové podniky zajistíme komplexní úklidové a správcovské služby.

Limpia s.r.o. Liberec – váš spolehlivý partner pro údržbu a správu budov.

Přečtěte si více o našich službách