Speciální domácí úklidy

Občas se stane, že ve vaší domácnosti potřebujete něco speciálního. Pro náročné máme přepraveny speciální balíčky služeb, které se dají vybrat samostatně nebo kombinovaně. Kontaktujte nás a vyřešíme i ty nejnáročnější přání.

Můžete si vybrat z následující nabídky:

Úklid koupelny a toalety

Odstraníme vodní kámen a skvrny od vody, aby se vaše koupelna a toaleta leskly. Spáry mezi obklady vyčistíme a zbavíme je tak usazenin a plísní, které jsou v kouplelnách časté a oslabují imunitní systém.

Speciální úklid kuchyně včetně spotřebičů

Vyčistíme kuchyňskou linku a spotřebiče speciálními ekologickými prostředky určenými pro čištění kuchyní a spotřebičů. Vše dokonale odmastíme a vyleštíme. Nebudete se tak muset bát bakterií a nečistot při přípravě pokrmů.

Mytí oken

Mytí okne provádíme stěrkou a okna se čistí včetně vnějších i vnitřních rámů, parapetů a žaluzií.

Vytírání podlah a prachu

Vyčistíme všechny druhy podlahových krytin speciálními prostředky, které podlahu zároveň i ošetří. Nábytek a místa otřeme a naneseme na ně přípravek, který zabraňuje přílišnému usazování prachu.

Ošetření dřevěných podlah

Dřevné podlahy čistíme mopem, vysavačem nebo smetákem určenými pro dřevěné podlahy. Nejprve očistíme od prachu a nečistot a poté aplikujeme čistící prostředek a podlahu vytřeme.