Specialisté na výškové mytí oken a čištění kovových konstrukcí

Specializací společnosti Limpia s.r.o. jsou výškové práce a čištění konstrukcí budov. Tyto činnosti zahrnují ruční, strojní i tlakové čištění fasád, mytí střešních oken i světlíků a další výškové horolezecké práce.

myti-konstrukci-myti-ve-vyskach

Speciálně vyškolení lezci
uklid-firem-po-cr

Působnost po celé ČR
uklid-firem-odborny-pristup

Dlouholeté zkušenosti v oboru

NAPIŠTE

poptavkaFORMULÁŘNEBO
ZAVOLEJTE

telefon603 838 848

Široká nabídka výškových čistících služeb

Výškové práce provádíme ze zvedacích i závěsných plošin a z lešení. V místech, kde nelze použít zvedací plošinu nastupují na čištění naši speciálně vyškolení lezci s dlouholetými zkušenostmi. Díky vysoké flexibilitě a množství moderního strojového i lezeckého vybavení můžeme provádět čištění jakýchkoliv výškových konstrukcí a budov.

Nejčastěji provádíme:

  • mytí oken a světlíků
  • leštění skleněných ploch
  • tlakové čištění fasád
  • čištění okapů a klempířských svodů
  • další výškové práce

Mytí oken a světlíků

Provádíme kompletní úklidový servis spojený s mytím oken výškových i administrativních budov a průmyslových hal. Mytí okenních výplní realizujeme jak zvenčí, tak i samozřejmě zevnitř. Součástí výškového mytí oken, světlíků, světlovodů a dalších prosklených ploch je leštění okenních výplní, čištění parapetů a mytí okenních rámů.

Čištění fasád

Je vaše fasáda zašlá a zašpiněné od smogu a kouře z komínů? Napište nám! Součástí výškových prací společnosti Limpia s.r.o. Liberec je tlakové čištění fasád a konstrukcí budov. Čištění zpravidla provádíme z vysokozdvižných plošin. Předností tohoto čištění je odstranění nečistot, projasnění fasády a navrácení jejího původního vzhledu.

Čištění okapů

Potýkáte se zanesenými okapovanými svody? Zavolejte nás! Provádíme pravidelné i jednorázové čištění okapových svodů a dalších klempířských prvků. Okapy zbavíme nánosů listí a dalších předmětů omezující správný odvod dešťové vody. Myslete na čištění okapů dříve, než voda začne smáčet fasádu domu a zatékat pod střechu.

Rezervujte si termín výškového čištění oken a fasád

Hledáte ekonomicky výhodné čištění fasád a konstrukcí budov, výškové mytí oken nebo čištění okapů? Se vším vám rádi pomůžeme! Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte a objednejte si termín výškového čištění. Výškové čistící práce provádíme po celé České republice!

Vyzkoušejte také strojní mytí podlah, úklid firem a profesionální úklid domácností.

Limpia s.r.o. Liberec – váš specialista na výškové čistící práce.

Image 0 -

Image 1 -